Canon i-SENSYS LBP613Cdw

Производител: Canon

Код на продуктот: i-SENSYS LBP613Cdw

Достапност: 1

Цена: 13.948ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
6.974 ден.
6 Рати
2.325 ден.
12 Рати
1.162 ден.
18 Рати
775 ден.
24 Рати
581 ден.
Без данок: 13.948ден

Брзина на печатење 18 стр. / Мин, безжичен, дуплекс, ефикасен, лесен-за-користење ласерски печатач во боја, квалитетни перформанси, мобилна компатибилност

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: