Canon i-SENSYS MF633Cdw

Производител: Canon

Код на продуктот: i-SENSYS MF633Cdw

Достапност: 1

Цена: 18.350ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
9.175 ден.
6 Рати
3.058 ден.
12 Рати
1.529 ден.
18 Рати
1.019 ден.
24 Рати
765 ден.
Без данок: 18.350ден

Мултифункционален  ласерски во боја, копирање и скенирање, печатење од 18 стр. / Мин., Екран во боја со екран во боја од 12,7см, компатибилност со мобилни уреди, двострано печатење, безжично

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: