Принтер Canon LBP312X

Производител: CANON

Код на продуктот: LBP312X

Наградни поени: 300

Достапност: 10

Цена: 27.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
13.995 ден.
6 Рати
4.665 ден.
12 Рати
2.333 ден.
18 Рати
1.555 ден.
24 Рати
1.166 ден.
Без данок: 27.990ден
Цена во наградни поени: 27990

Печатење со брзини до 43 стр./мин. за A4 формат и 65 стр./мин. за A5 формат со компактен и флексибилен уред на кој може да му се додадат уште три дополнителни касети за хартија и кој е идеален за динамични опкружувања во кои се потребни уреди со мали димензии. Автоматско двострано печатење, Печатење со PCL и PostScript, Можност за поврзување на паметен телефон и таблет уред.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: