Canon I-SENSYS MF426dw MFP

Производител: Canon

Код на продуктот: I-SENSYS MF426dw MFP

Достапност: 1

Цена: 29.401ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
14.701 ден.
6 Рати
4.900 ден.
12 Рати
2.450 ден.
18 Рати
1.633 ден.
24 Рати
1.225 ден.
Без данок: 29.401ден

Печатење, копирање скенирање, факс, автоматско двострано печатење, екран на допир во боја за 8,9см (3,5 инчи), 38 стр. / Мин., Е-одржување, NFC Touch & Print, AirPrint & Mopria, Подготвен за Google Cloud Print, Поддршка за PCL5c / 6 и Јазици за печатење на Adobe PostScript

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: