VIVAX EWH-80VR 80L

Производител: VIVAX

Код на продуктот: VIVAX EWH-80VR

Достапност: 30

Цена: 4.799ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.400 ден.
6 Рати
800 ден.
12 Рати
400 ден.
18 Рати
267 ден.
24 Рати
200 ден.
Без данок: 4.799ден
EWH-80VR
Капацитет: 80 литри
Моќност на греач:2000W
Резервоар од емајлиран челик
Полиуретанска изолација за минимален губиток на енергија
Сигурносен вентил
Магнезиумска анода
Термо индикатор

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: