EWH-10VRU 50L- Ниско монтажен

Производител: VIVAX

Код на продуктот: EWH-10VRU

Достапност: Нема на залиха

Цена: 3.299ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.650 ден.
6 Рати
550 ден.
12 Рати
275 ден.
18 Рати
183 ден.
24 Рати
137 ден.
Без данок: 3.299ден

Модел: ES 050 BASIC
Волумен: 50Л
Нето тежина: 17.7кг
Греач:1500 KW
Монтажа: Високо
Димензии на бојлерот(mm): 460х550х440
Пречник(mm):460
Изолација(mm):18
Заштита:Стакло-керамика
Работен и безбедносен термостат
Безбедносен вентил

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: