VIVAX EWH-10VRA 10L | Високомонтажен бојлер

Производител: VIVAX

Код на продуктот: EWH-10VRA

Достапност: 8

Цена: 3.299ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.650 ден.
6 Рати
550 ден.
12 Рати
275 ден.
18 Рати
183 ден.
24 Рати
137 ден.
Без данок: 3.299ден
EWH-10VRA- Високо монтажен
Капацитет: 10 литри
Моќност на греач: 2000W
Полиуретанска изолација за минимален губиток на енергија
Сигурносен вентил
Магнезиумска анода
Термо индикатор

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: