VIVAX EWH-50VR 50L

Производител: VIVAX

Код на продуктот: EWH-50VR

Достапност: 23

Цена: 4.399ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.200 ден.
6 Рати
733 ден.
12 Рати
367 ден.
18 Рати
244 ден.
24 Рати
183 ден.
Без данок: 4.399ден
EWH-50VR-
Капацитет: 50 литри
Моќност на греач: 2000W
Резервоар од емајлиран челик
Полиуретанска изолација за минимален губиток на енергија
Сигурносен вентил
Магнезиумска анода
Термо индикатор

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: