Автомобил BMW Z8n

Код на продуктот: BMW Z8n

Наградни поени: 15

Достапност: 10

Цена: 799ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
400 ден.
6 Рати
133 ден.
12 Рати
67 ден.
18 Рати
44 ден.
24 Рати
33 ден.
Без данок: 799ден
Цена во наградни поени: 799

Автомобил 1:24 BMV Z8n. Метален автомобил - реплика на вистинскиот модел, со пластични делови. Вратата на автомобилот може да се отвори. Направен со многу детали. Не е можно да се избере боја. Возраст 3+.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: