Автомобил на далечински управувач Audi R8 LMS1

Код на продуктот: R8 LMS1

Наградни поени: 35

Достапност: 10

Цена: 1.690ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
845 ден.
6 Рати
282 ден.
12 Рати
141 ден.
18 Рати
94 ден.
24 Рати
70 ден.
Без данок: 1.690ден
Цена во наградни поени: 1690

Автомобил на далечински управувач Audi R8 LMS1: 20. Брзина 6,5 км / ч. Се движи во сите правци, работи на фреквенција од 27 MHz. 3 AA батерии и 1 9V батерии се задолжителни (не се вклучени во пакетот). Димензија на автомобил 21см 9см 6,5 cm.  Возраст: 6 години и повеќе. 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: