Автомобил на далечинско управување Ферари 458 Италија

Код на продуктот: Ferarri 458

Наградни поени: 20

Достапност: 10

Цена: 1.199ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
600 ден.
6 Рати
200 ден.
12 Рати
100 ден.
18 Рати
67 ден.
24 Рати
50 ден.
Без данок: 1.199ден
Цена во наградни поени: 1199

Пластичен автомобил на далечинскиот управувач, 1:24 Ферари 458 Италија. Пластичен автомобил - копија на вистинскиот модел. Во исто време, можете да возите до 2 автомобили. Потребни 4 АА батерии (не се вклучени). Не е можно да се избере боја. Возраст 8+.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: