Апарат за потшишување ADLER AD 2812

Производител: ADLER

Код на продуктот: AD 2812

Наградни поени: 25

Достапност: 10

Цена: 1.259ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
630 ден.
6 Рати
210 ден.
12 Рати
105 ден.
18 Рати
70 ден.
24 Рати
52 ден.
Без данок: 1.259ден
Цена во наградни поени: 1259

Глава и ножеви од висококвалитетен нерѓосувачки челик;���

ЕДНА ПАТЕНТ комбинација за прецизна должина:���

краток чешел: 3-15 mm���

долг чешел: 18 - 30mm;���

18 различни должини на шишање;���

Овозможено е шишање додека се полни апаратот

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: