Апарат за правење фрапе кафе SEVERIN 3590

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: SEVERIN 3590

Наградни поени: 5

Достапност: 20

Цена: 349ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
175 ден.
6 Рати
58 ден.
12 Рати
29 ден.
18 Рати
19 ден.
24 Рати
15 ден.
Без данок: 349ден
Цена во наградни поени: 349

Тип - АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА-КАФЕ

Управување со батерии

2 вклучени батерии (1.5V)

Максимална брзина од 11.500 вртежи во минута

За вкусно капучино

Мека допирна побршина

Пулсот прекинувач за лесно ракување

Делот за матење е од нерѓосувачки челик

Лесно чистење

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: