Апарат за варење турско кафе MAX NE 200

Производител: MAX

Код на продуктот: MAX NE 200

Наградни поени: 20

Достапност: 10

Цена: 1.299ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
650 ден.
6 Рати
217 ден.
12 Рати
108 ден.
18 Рати
72 ден.
24 Рати
54 ден.
Без данок: 1.299ден
Цена во наградни поени: 1299

Тип: Апарат за варење кафе
Моќност:800W;

Капацитет на вода:

максимум 270ml;

Копче за вклучување/ исклучување;

Скриен грејач;

Лесен за употреба;

Ергономска рачка на склопување;

База со кабел

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: