Апарат за варење турско кафе NE 201А

Производител: MAX

Код на продуктот: NE 201А

Наградни поени: 20

Достапност: 10

Цена: 999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
500 ден.
6 Рати
167 ден.
12 Рати
83 ден.
18 Рати
56 ден.
24 Рати
42 ден.
Без данок: 999ден
Цена во наградни поени: 999

Моќност: 650W;

Капациет на вода: максимум 270ml;

Копче за вклучување/ исклучување;

Скриен грејач;

Лесен за употреба;

База со кабел

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: