Монитор AOC G2460PG 24''

Производител: AOC

Код на продуктот: G2460PG

Наградни поени: 350

Достапност: 10

Цена: 18.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
9.495 ден.
6 Рати
3.165 ден.
12 Рати
1.583 ден.
18 Рати
1.055 ден.
24 Рати
791 ден.
Без данок: 18.990ден
Цена во наградни поени: 18990

G2460PG, 24", 16:9, 1920x1080, 350 cd/m2, CR 1.000:1; DCR 80.000.000:1, 170 °, 160 °, 1 ms, DisplayPort, TCO 6.0, Боја - црна, Сталак - пивот, подесиво во висина, tilt, swivel, 1920x1080@144Hz: DisplayPort , G-Sync

Гаранција 36 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: