Монитор AOC AG272FCX 27''

Производител: AOC

Код на продуктот: AG272FCX

Наградни поени: 380

Достапност: 10

Цена: 19.690ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
9.845 ден.
6 Рати
3.282 ден.
12 Рати
1.641 ден.
18 Рати
1.094 ден.
24 Рати
820 ден.
Без данок: 19.690ден
Цена во наградни поени: 19690

AG272FCX гејминг монитор со 27" екран, AMD FreeSync, 144Hz refresh rate, 250 cd/m², Contrast Ratio: 3000:1 (Typical) 80,000,000:1 (DCR), Smart Response 4ms (GtG), VGA x 1, HDMI 1.4 x 2, DP1.2 x 1

Гаранција 36 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: