Sale

Правосмукалка Electrolux Zanussi ZAN3200WR

Производител: Electrolux Zanussi

Код на продуктот: Zanussi ZAN3200WR

Наградни поени: 100

Достапност: 10

Цена: 4.990ден 3.899ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.950 ден.
6 Рати
650 ден.
12 Рати
325 ден.
18 Рати
217 ден.
24 Рати
162 ден.
Без данок: 3.899ден
Цена во наградни поени: 4990

Правосмукалка со сад, номинална моќност на моторот 650W, енергетска класа: A/D/B/D, ниво на бучава: 80dB, регулација на моќноста, хигиенски филтер на моторот Hygiene F10 кој се пере, метална телескопска цевка, подна четка BANO, мали додатоци: за отвори и текстил, мека облога на тркалата; должина на кабелот4.5м, хоризонтално и вертикално паркирање, намотување на кабелот. Гаранција 24 месеци и бесплатна испорака!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: