WiFi модул VIVAX COOL AEVI-AERI

Производител: VIVAX

Код на продуктот: AEVI-AERI

Наградни поени: 50

Достапност: 10

Цена: 999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
500 ден.
6 Рати
167 ден.
12 Рати
83 ден.
18 Рати
56 ден.
24 Рати
42 ден.
Без данок: 999ден
Цена во наградни поени: 1200
  • Компатибилни за сите серии од 2016 и 2017 година
  • Повторно на залиха кон почетокот на месец Февруари 2018

    Спецификација
Еколошки плин R410A
Функции WiFi модули за моно сплит серијаAEVI и AERI

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: