Надворешен хард-диск WD Elements Desktop 3TB USB 3.0

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WD Elements Desktop

Достапност: 2

Цена: 6.300ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
3.150 ден.
6 Рати
1.050 ден.
12 Рати
525 ден.
18 Рати
350 ден.
24 Рати
263 ден.
Без данок: 6.300ден

Основни карактеристики Капацитет [ГБ] 3000

Интерфејс USB 3.0

Бафер [МБ] 64

Формат 3,5"

Број на вртежи [рпм] Intellipower

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: