Vivax Cool ACP-18CH50AERI - [5.57 kW] | R Дизајн - Инвертер клима уред

Производител: VIVAX

Код на продуктот: ACP-18CH50AERI R дизајн

Наградни поени: 350

Достапност: Pre-Order

Цена: 39.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
19.995 ден.
6 Рати
6.665 ден.
12 Рати
3.333 ден.
18 Рати
2.222 ден.
24 Рати
1.666 ден.
Без данок: 39.990ден
Цена во наградни поени: 39990
Модел ACP-18CH50AERI�
Капацитет
Ладење 5280 W
Греење 5570 W
Разладувачки медиум R32
Класа на енергетска ефикасност
Ладење A++
Греење A+
Енергетска ефикасност
SEER 6,40
SCOP 4,00
Wi-Fi ready ДА
Потврдено оптеретување при греење P-(design) 3900 W
Влезна моќност
Ладење 1538 W
Греење 1461 W
Проток на воздух 750 m3/h
Капацитет на одвлажнување 1.8 L/h
Бучавост
Внатрешна Единица 58 dB
Надворешна Единица 64 dB
Работно подрачјe� � � -15°C≤T≤50°C

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: