Апарат за кафе Vivax CM-08126F

Производител: VIVAX

Код на продуктот: Vivax CM-08126F

Наградни поени: 50

Достапност: 10

Цена: 899ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
450 ден.
6 Рати
150 ден.
12 Рати
75 ден.
18 Рати
50 ден.
24 Рати
37 ден.
Без данок: 899ден
Цена во наградни поени: 899
Основни карактеристики  
Моќност [W]: 800
Врста на кафе: филтер
Боја: црна
Останати карактеристики  
Останато: 1,25L капацитет; функција против капење, автоматско задржување на топлината

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: