Vivax ACP-12CH35AEVI - [3.81 kW] | Gold V дизајн-Инвертер клима уред

Производител: VIVAX

Код на продуктот: ACP-12CH35AEVI

Наградни поени: 300

Достапност: 10

Цена: 29.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
14.995 ден.
6 Рати
4.998 ден.
12 Рати
2.499 ден.
18 Рати
1.666 ден.
24 Рати
1.250 ден.
Без данок: 29.990ден
Цена во наградни поени: 33990
 
Модел: ACP-12CH35AEVI Gold
Капацитет: Ладење3517W
Греење: 3810 W
Разладувачки медиум: R410A
Класа на енергетска ефикасност: Ладење A++
Греење: A+
Енергетска ефикасност SEER: 6,70
SCOP: 4,10
Wi-Fi ready: ДА
Потврдено оптеретување при греење P-(design: 2700 W
Влезна моќност Ладење: 1095 W
Греење: 1117 W
Проток на воздух: 500 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 1.2 L/h
Бучавост на натрешна единица: 51 dB
Бучавост на надворешна единица: 61 Db
Работно подрачјe -20°C≤T≤50°C

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: