Детски велосипед Super Max 16" 4.0

Код на продуктот: Super Max 16" 4.0

Наградни поени: 100

Достапност: На залиха

Цена: 3.790ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.895 ден.
6 Рати
632 ден.
12 Рати
316 ден.
18 Рати
211 ден.
24 Рати
158 ден.
Без данок: 3.790ден
Цена во наградни поени: 3790

Големина на тркала: 16"
Предна V-Brake кочница
Здна кочница - контра
Преден браник
Штитник за ланецот
Помошни тркала
Украсно ѕвонче
Шише за вода со држач
Високо квалитетни Wanda гуми

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: