Електричен шпорет VOX EHB 504

Производител: VOX

Код на продуктот: EHB 504

Достапност: 10

Цена: 10.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
5.245 ден.
6 Рати
1.748 ден.
12 Рати
874 ден.
18 Рати
583 ден.
24 Рати
437 ден.
Без данок: 10.490ден

Енергетска класа B
Тип на рерна конвекциска 
Капацитет на рерна 53 l
Број на рингли 3 стандардни + 1 експрес
Димензии (ШxДxВ) 50 x 60 x85 cm
Карактеристики 2 грејачи (по 1000W)+грил 2000W, 
Eco clean email
Длабок плех 
Повеќе нивоа за спремање на храната 
Прохромска жичана полица 
Светло во рерната 
Метален капак
Електричен кабел 
Фиока
Боја Бела
Гаранција 5 години

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: