NOA NextSE

Производител: NOA

Код на продуктот: NOA NEXTse Grey

Достапност: 10

Цена: 4.250ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.125 ден.
6 Рати
708 ден.
12 Рати
354 ден.
18 Рати
236 ден.
24 Рати
177 ден.
Без данок: 4.250ден
Модел NOA NextSE
Димензии 143.2*72.1*9.3mm
Екран 5" IPS FWVGA 480*854px
Процесор SC7731C
Софтвер Android 7.0
Меморија 1 GB/8GB (Micro SD card до 32GB)
Батерија 2550 mAh
Kамера предна 2MP
задна 5MP
Bluetooth 4,0
Hotspot 802.11 b/g/n, support Hot spot
3G
G/P/L-sensor, Gyrometer, Lightsensor
Dual SIM (micro +nano SIM) / dual Standby
GPS (1.57542GHz) + AGPS Navigator

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: