NOA N10

Код на продуктот: NOA N10

Достапност: 10

Цена: 21.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
10.745 ден.
6 Рати
3.582 ден.
12 Рати
1.791 ден.
18 Рати
1.194 ден.
24 Рати
895 ден.
Без данок: 21.490ден
Модел NOA N10 silver
Димензии 75.6*155*7.9mm, 168g
Екран 6.18" 19:9 FHD+ IPS 1080*2246px
Процесор MT6763V/WT 2.5GHz Octa Core 16NM
Софтвер Android 8.1
Меморија 4GB/ 64GB (up to 256GB)
Батерија 3.600mAh
Kамера 16MP /16MP dual Sony IMX499
Bluetooth 4,0
USB Type-C USB
G/P/L-sensor, Gyrometer, Lightsensor
4G LTE
Dual SIM (2x nano SIM) / dual Standby
GPS (1.57542GHz) + AGPS Navigator
802.11 b/g/n, support Hot spot
DTS sound

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: