NOA L12

Код на продуктот: NOA L12

Достапност: 10

Цена: 1.299ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
650 ден.
6 Рати
217 ден.
12 Рати
108 ден.
18 Рати
72 ден.
24 Рати
54 ден.
Без данок: 1.299ден
Модел NOA L12
Димензии 122.4*53*13.4mm
Боја Црна
   
Екран 2.4" 240*320px
RAM 32 MB
Меморија 32 MB
Батерија 1800 mAh
Радио  FM 
USB Micro 2,0
  2G
  Dual SIM

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: