Детски велосипед Max Urban Racer 16" 4.0

Код на продуктот: Max Urban Racer 16" 4.0

Наградни поени: 100

Достапност: На залиха

Цена: 3.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.745 ден.
6 Рати
582 ден.
12 Рати
291 ден.
18 Рати
194 ден.
24 Рати
145 ден.
Без данок: 3.490ден
Цена во наградни поени: 3490

Големина на тркала: 16"
Задна кочница
Предна кочница
Преден браник
Заден браник
Предна корпа
Штитник за ланецот
Украсно ѕвонче
Помошни тркала
Високо квалитетни Wanda гуми

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: