Детски велосипед Max GTR 12" 4.0

Код на продуктот: Max GTR 12" 4.0

Наградни поени: 100

Достапност: На залиха

Цена: 3.390ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.695 ден.
6 Рати
565 ден.
12 Рати
283 ден.
18 Рати
188 ден.
24 Рати
141 ден.
Без данок: 3.390ден
Цена во наградни поени: 3390

Големина на тркала: 12"
Задна "Band" кочница
Предна V-brake кочница
Преден браник
Штитник за ланецот
Помошни тркала
Украсно ѕвонче
Шише за вода со држач
Високо квалитетни Wanda гуми

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: