Детски велосипед Max Butterfly 16" 4.0

Код на продуктот: Max Butterfly 16" 4.0

Наградни поени: 100

Достапност: На залиха

Цена: 3.690ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.845 ден.
6 Рати
615 ден.
12 Рати
308 ден.
18 Рати
205 ден.
24 Рати
154 ден.
Без данок: 3.690ден
Цена во наградни поени: 3690

Големина на тркала: 16"
Задна кочница - контра
Предна V-brake кочница
Штитник за ланецот
Преден браник
Предна корпа
Задна корпа за кукла
Украсно ѕвонче
Реси на рачките
Помошни тркала
Високо квалитетни Wanda гуми

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: