Кулер MSI BALANCE 03 за 15. 6'' лаптоп

Производител: MS Industrial

Код на продуктот:

Достапност: 19

Цена: 690ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
345 ден.
6 Рати
115 ден.
12 Рати
58 ден.
18 Рати
38 ден.
24 Рати
29 ден.
Без данок: 690ден

Основни карактеристики

Брзина на вентилаторот: 800-1000 RPM;

4 можни висински подлоги;

USB HUB:

2 додатни УСБ приклучоци;

Боја црна;

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: