Bluetooth слушалка и смарт часовник MS TimeArc X5

Производител: MSI

Код на продуктот: MS TimeArc X5

Достапност: 10

Цена: 2.659ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.330 ден.
6 Рати
443 ден.
12 Рати
222 ден.
18 Рати
148 ден.
24 Рати
111 ден.
Без данок: 2.659ден

TimeArc X5 - 3 во 1 tracker!Activity tracker кој ви помага во организирањето и водењето на здрав и активен живот. Со притискање на само едно копче, се менува во смарт часовник кој е поврзан со вашиот смартфон.Bluetooth часовникот се трансформира во Bluetooth слушалка која ви овозможува непречени разговори или слушање на музика додека трчате, возите или ги извршувате секојдневните обврски.

Педометарот (бројач на чекорите), мерачот на потрошените калории, поминатото
растојание, и мерењата на останатите активности, нема да ви дозволат да седите цел ден, а врвната дневна организација ќе се синхронизира и со телефонскиот именик, алармот, и ќе понуди приказна дојдовните повици и можност за примање и одбивање на повици. Три интересни гаџети споени во еден врвен производ- новиот MS TimeArc X5кој ги поместува границите!

TimeArc X5,слушалка која се одвојува од часовникот, силиконска нараквица, едноставен пристап на сите поставки, Вluetooth 4.0, домет 10m, OLED екран 0,45“, handsfree, headset, A2DP, AVRC,вградени батерии: база - 100 mAh + слушалка 30mAh

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: