NOA L11se

Производител: NOA

Код на продуктот: L11se black

Достапност: 10

Цена: 1.050ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
525 ден.
6 Рати
175 ден.
12 Рати
88 ден.
18 Рати
58 ден.
24 Рати
44 ден.
Без данок: 1.050ден
Димензии 11.2 x 1.38 x 4.8 cm
Боја

Црна

Екран

1.77" QQVGA/128X160

Процесор

SC6531D

RAM

32 MB

Меморија

32 MB

Батерија

600 mAh

Kамера

задна 0.8MP

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: