Honor Play Black

Производител: HONOR

Код на продуктот: Honor Play Black

Наградни поени: 350

Достапност: 10

Цена: 23.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
12.000 ден.
6 Рати
4.000 ден.
12 Рати
2.000 ден.
18 Рати
1.333 ден.
24 Рати
1.000 ден.
Без данок: 23.999ден
Цена во наградни поени: 23999

Display: 6.30"", 2340 x 1080
Procesor: Octa-Core
Chipset Hisilicon Kirin 970 
CPU(4x2.4GHz Cortex-A73 & 4x1.8 GHz Cortex-A53)
GPU Mali-G72 MP12
Ram: 4GB/64GB
Систем: Android 8.1 (Oreo)
Камери: 16MP+2MP/16MP
Батерија: 3750 mAh"

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: