Куќиште FUJITSU ESPRIMO P557 PW, S26361-K1444-V400-V41

Производител: elica

Код на продуктот: S26361-K1444-V400-V41

Наградни поени: 150

Достапност: 10

Цена: 22.800ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
11.400 ден.
6 Рати
3.800 ден.
12 Рати
1.900 ден.
18 Рати
1.267 ден.
24 Рати
950 ден.
Без данок: 22.800ден
Цена во наградни поени: 20600
Основни карактеристики
OS Free DOS
CPU бранд Intel
CPU тип Intel® Core™ i3
CPU модел Core i3-7100
CPU брзина [GHz] 3,90
Chipset Intel® H110
Socket 1151
Количина на меморија 1x 4 GB
Тип на меморија SO-DIMM DDR4
Такт на меморија [MHz] 2400
Број мемориски отвори 7
Графичка картица Интегрирана
Модел на графичка картица Intel® HD Graphics
Тип на хард диск HDD SATA III 1000GB 7.2k
Големина на дискот [GB] 1000
Број на вртежи на дискот 7.200 o/min
Оптички уред DVD±RW
Звучна картица Realtek ALC671
Мрежна картица - брзина [Мbit] 10/100/1000
Куќиште - величина Desktop
Напојување [W] / Гаранција 85% energy efficient power supply / 60 месеци

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: