Рачен миксер Electrolux ESTM6500 4 во 1

Производител: ELECTROLUX

Код на продуктот: Electrolux ESTM6500

Наградни поени: 80

Достапност: 10

Цена: 4.190ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.095 ден.
6 Рати
698 ден.
12 Рати
349 ден.
18 Рати
233 ден.
24 Рати
175 ден.
Без данок: 4.190ден
Цена во наградни поени: 4190

700W, должина на кабел 1,8м, регулатор за брзина, турбо функција, иноксен долен дел на рачниот миксер, додатен дел за мешање, сад кој спречува прскање, дополнителен делови: пасирка, сад за мерење, ножеви од нерѓосувачки челик, црна боја. Гаранција 24 месеци и бесплатна испорака!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: