Правосмукалка Electrolux ESPC71DB

Производител: ELECTROLUX

Код на продуктот: Electrolux ESPC71DB

Наградни поени: 150

Достапност: 10

Цена: 8.390ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
4.195 ден.
6 Рати
1.398 ден.
12 Рати
699 ден.
18 Рати
466 ден.
24 Рати
350 ден.
Без данок: 8.390ден
Цена во наградни поени: 8390

Правосмукалка со сад, номинална моќност 650W, енергетска класа: А / Ц / Б / А, просечна годишна потрошувачка 26,7kwh, нивото на бучава 72dB, регулација на моќност, мека облога на тркала, должина на кабелот 6 м, 9м работен опсег, капацитет на складирање прашина 1.4.L, филтер на мототорот, излезен хигиенски филтер кој се пере, комбинирана Nesnо четка , мали додатоци, телескопска метална цевка. Гаранција 24 месеци и бесплатна испорака!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: