Блендер Electrolux ESB2300

Производител: ELECTROLUX

Код на продуктот: Electrolux ESB2300

Наградни поени: 80

Достапност: 9

Цена: 3.300ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.650 ден.
6 Рати
550 ден.
12 Рати
275 ден.
18 Рати
183 ден.
24 Рати
138 ден.
Без данок: 3.300ден
Цена во наградни поени: 3330

Достапни опции

* Боја:

Лесен и компактен блендер, 450W, сечива на одвојување, пулс функција, стакло сад 1,5l, поклопец со отвор и дозер, црна боја или бела. Гаранција 24 месеци, бесплатна испорака!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: