Правосмукалка Electrolux EEG41CB

Производител: ELECTROLUX

Код на продуктот: Electrolux EEG41CB

Наградни поени: 100

Достапност: 10

Цена: 4.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.495 ден.
6 Рати
832 ден.
12 Рати
416 ден.
18 Рати
277 ден.
24 Рати
208 ден.
Без данок: 4.990ден
Цена во наградни поени: 4990

Правосмукалка со вреќичка,номинална моќност 650W, енергетска класа: A / C / A / A, нивото на бучава 80 dB,мека облога на тркала,регулација на  моќност,индикатор за наполнетост на вреќичка,должина на кабел 5м, работен радиус од 7,5м, 1 парче SBAG CLASSIC LONG PERFORMANCE  вреќичка,филтер на моторот,излезен филтер EPA12,комбинирана подна четка Bano,интегриран 2in1 мал наставак, метална телескопска цевка. Гаранција 24 месеци и бесплатна испорака!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: