Правосмукалка Electrolux ECC41WR

Производител: ELECTROLUX

Код на продуктот: Electrolux ECC41WR

Наградни поени: 120

Достапност: 10

Цена: 5.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.995 ден.
6 Рати
998 ден.
12 Рати
499 ден.
18 Рати
333 ден.
24 Рати
250 ден.
Без данок: 5.990ден
Цена во наградни поени: 5990

Правосмукалка со сад, номинална моќност 700W, енергетска класа: A / C / A / B, нивото на бучава 77dB, должина на кабел 4,5м, 7,2 метри радиус на работа, Капацитет на резервоар 1,8 L, сунѓераст  филтер на мотор кој се пере, излезен Hygiene F10 филтер, комбинирана BANO четка, додатни мали наставци за пукнатини и прашина, метална телескопска цевка. Гаранција 24 месеци и бесплатна испорака!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: