Рачна правосмукалка Electrolux ZB5003W

Производител: ELECTROLUX

Код на продуктот: Electrolux ZB5003W

Наградни поени: 50

Достапност: 10

Цена: 2.690ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.345 ден.
6 Рати
448 ден.
12 Рати
224 ден.
18 Рати
149 ден.
24 Рати
112 ден.
Без данок: 2.690ден
Цена во наградни поени: 2690

Рачна правосмукалка на батерии, суво усисавање, LED индикатор за колку е полна батеријата, NiMH батерија 3.6V, без вреќичка, времето на користење 10 мин, време на полнење 16 часа, краток наставок на извлекување, четка за прашина, меки тркалца, бела боја. Гаранција 24 месеци и бесплатна испорака!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: