Рачен миксер Electrolux ESTM3300

Производител: ELECTROLUX

Код на продуктот: Electrolux ESTM3300

Наградни поени: 80

Достапност: 10

Цена: 2.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.245 ден.
6 Рати
415 ден.
12 Рати
208 ден.
18 Рати
138 ден.
24 Рати
104 ден.
Без данок: 2.490ден
Цена во наградни поени: 2490

600W, должина на кабел 1.2м, 2 брзини, BPA материјал на долен дел од рачниот блендер, додатен наставак за мешање, чаша за мерење 600 ml, ножеви за сечење од нерѓосувачки челик, бело-сива боја. Гаранција од 24 месеци и бесплатна испорака!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: