Патно креветче за бебе SIESTA Primebebe - Црвено

Производител: Primebebe

Код на продуктот: Q801Ared

Наградни поени: 40

Достапност: 10

Цена: 3.400ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.700 ден.
6 Рати
567 ден.
12 Рати
283 ден.
18 Рати
189 ден.
24 Рати
142 ден.
Без данок: 3.400ден
Цена во наградни поени: 2600

Мошне практично креветче за домашна, куќна употреба и за патувања. Горниот раб на креветчето е обложен со мек и пријатен материјал, а страните се проѕирни како би можеле да го гледате бебето, а и бебето да ве гледа вас. Во понудата со креветчето е вклучен и тенок душек (подлога) и торба за носење. Димензии на расклопеното креветче : 120х60х78 см. Тежина на креветчето: 8,8 кг, Носивост: 18 кг. Производот е во склад со Европските стандарди ЕН 716.

Основни карактеристики
Возраст 0m+
Тип на производот Креветче

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: