CC MSI HDMI 1.4 Audio/Video кабел 5m HDMI M - HDMI M RETAIL

Производител: MSI

Код на продуктот: 5m HDMI M - HDMI M RETAIL

Наградни поени: 10

Достапност: 9

Цена: 290ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
145 ден.
6 Рати
48 ден.
12 Рати
24 ден.
18 Рати
16 ден.
24 Рати
12 ден.
Без данок: 290ден
Цена во наградни поени: 290
Основни карактеристики
Должина [м] 5
Вид на кабел Аудио/Видео
Боја црна
Конектори
Конектори HDMI-M, HDMI-M

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: