Vivax Cool AEH ACP-12PT35AEH - 2,90 kW AEH серија | Мобилна клима

Производител: VIVAX

Код на продуктот: ACP-12PT35AEH

Наградни поени: 300

Достапност: 10

Цена: 18.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
9.495 ден.
6 Рати
3.165 ден.
12 Рати
1.583 ден.
18 Рати
1.055 ден.
24 Рати
791 ден.
Без данок: 18.990ден
Цена во наградни поени: 18990
Основни карактеристики  
Функционалности: Memory функција, Anti cool Air дизајн, тајмер, Sleep mode, LED display, самодијагностика, самоиспарувачки систем
Ладење 3500 W
Грееење 2900 W
Еколошки плин: R410A
Енергетска класа на ладење: A
Енергетска класа на греење: А+
EER коефициент 2,6
COP коефициент 2,6
Влезна моќност на ладење 1600 W
Влезна моќност на греење 1130 W
Проток на воздух <425 m3/h
Бучавост (звучен притисок): <53,7 dB(A)
Капацитет на одвлажнување [l/h]: 1.2
Јачина на звук при стандардни услови: <65 dB
Димензии и тежина: 466 x 397 x 765 mm и нето тежина 34 кг

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: