3D Принтер Panospace

Производител: Panospace

Код на продуктот: Panospace

Достапност: 1

Цена: 39.900ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
19.950 ден.
6 Рати
6.650 ден.
12 Рати
3.325 ден.
18 Рати
2.217 ден.
24 Рати
1.663 ден.
Без данок: 39.900ден
  • Принтерот е со мали димензии 407x288x333mm, 7.5кг
  • Може да е поврзан со компјутер/лаптоп, а може и да се принта од SD картица или USB
  • Едноставна инсталација, (Plug and Play).
  • Тивко работење и брзо принтање на предмети во максимум величина од 150x150x150 mm
  • Гаранција 2 години.
  • Сервисот е�во Загреб - МР сервис.
  • Користи 10 бои.
  • Рок на испорака 10-15 дена.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: