Хард диск (внатрешен) HDD INT TOS P300 500GB 3.5"

Производител: TOSHIBA

Код на продуктот: HDWD105UZSVA

Достапност: 5

Цена: 2.700ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.350 ден.
6 Рати
450 ден.
12 Рати
225 ден.
18 Рати
150 ден.
24 Рати
113 ден.
Без данок: 2.700ден
Основни карактеристики
Капацитет 500
Интерфејс SATA3
Бафер[МБ] 64
Формат 3,5"
Број на вртежи [рпм] 7.200

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: