Шпорет VOX CHT 6001- Бел

Производител: VOX

Код на продуктот: CHT 6001

Наградни поени: 111

Достапност: 20

Цена: 17.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
8.745 ден.
6 Рати
2.915 ден.
12 Рати
1.458 ден.
18 Рати
972 ден.
24 Рати
729 ден.
Без данок: 17.490ден
Цена во наградни поени: 15799

Енергетска класа: Б;
Стакло керамичка плоча;
2 рингли – Ø180 mm
2 рингли – Ø145 mm
Конвенционална рерна со капацитет од 61 литар;
Долен грејач на рерната: 1100 W;
Горен грејач на рерната: 1200 W;
Јачина на грејачот за грил (скара): 2600 W;
Термостат;
Тајмер;
"Eco Clean" емајл;
Индикатор за преостаната топлина
на рерната;
Повеќе нивоа на припрема на храната;
Светло во рерната;
Длабока тава;
Капак;
Фиока;
Прохромска жичана полица во рерната;
Димензии: 85х60x60 см;
Потрошувачка на енергија: 0,83kWh/24h

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: