Чадор за беби-количка Graco

Производител: Graco

Код на продуктот: GAT55129E

Наградни поени: 15

Достапност: 8

Цена: 910ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
455 ден.
6 Рати
152 ден.
12 Рати
76 ден.
18 Рати
51 ден.
24 Рати
38 ден.
Без данок: 910ден
Цена во наградни поени: 649
Основни карактеристики
Возраст 0m+
Тип на производ � � � � � � � � �� Заштита од сонце

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: